Beslenme programım

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Zappaa tarafından 7 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Zappaa

Zappaa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selam arkadaşlar 5 aydır agırlık çalısıyorum boy 182. Kilo 85. Vucut olarak çok yaglı olmasamda kaslar pek belli olmuyor çok gelişme kaydettim ama estetik degil pek vücudum bel 93 den 88 e indi omuz 128cm beli bi 3 4 cm daha aşşagı çekmek istiyorum

Sabah
    3 yumurta haşlanmış
    50 gr lor
    50 gr yulaf bir bardak sütle birlikte

Öglen 1 kutu ton balıgı
    50 gram lor
    100 gr tavuk gögsü

Akşam bir tabak bulgur pilavı
    200 gram tavuk gögsü
    Salata

Yaklaşık 100 110 gram protein alıyorum karbonhidrat 70 civarı. Yag 70 civarı

2. Jacques Reverdi

Jacques Reverdi Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    çok bilinçsiz ve eksik bence. 85 kg sedanter bir erkeğin bile bu kadar az kalori almaması gerekirken, bir de ağırlık çalışması yapıyorsunuz bu kaloriyi alarak. Antrenmandan verim almanız imkansız, kas ve su kaybı yaşarsınız, uzun süre bu beslenme rutiniyle devam ederseniz tansiyon ve kan değerlerinizi de sürekli kontrol ettirin derim.

aldığınız total kalori verdiğiniz ölçülerde 1100-1200 arası.Vücut fonksiyonlarınızın sağlıklı bir şekilde tam verimli olarak çalışması için bile gereken kaloriden daha azını alıyorsunuz. Benim tavsiyem orada yazdığınız bütün ölçüleri 2 katına çıkartın. 2 hafta böyle devam edin. Ağırlık antrenmanlarının hakkını vererek yüksek yoğunlukta yapmaya calısın. Eğer 2 hafta sonunda yağ yakamıyorsanız - ki yakacaksınız. - kaloriyi 200 300 daha aşağı çekerek 1 hafta da öyle deneyin.

Bilinçli sporlar..

Zappaa ve CCK bunu beğendi.
  3. Zappaa

Zappaa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kolari degerlerini hesapladıgımda 1600 kalori çıkıyordu bunların yanında haftada 3 4 gün meyve da tüketiyorum akşam yemeklerinde arada sebze yemekleride tüketiyorum full body çalışıyorum haftanın 3 günü 1 günde cardio yapıyorum 15 gün oldu 1.6 kg verdim normal gibi geldi ama söylediklerinizi dikkate alıcağım teşekkürler

4. Hafiy

Hafiy Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum bazal metabolizmanı bulup kaloriyi onun üzerinde tutman lazım diğer türlü bu şekilde böyle yağ oranını düşürsen bile hızlıca geri yağlancaksın winter is coming kendin için BM üzerine çık yaptığın aktiviteyi arttırarak yağ yakımına devam edebilirsin kardio vs.

Zappaa bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş