Bcaa,kreatin ve gulutein

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve Emre32 tarafından 25 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Emre32

Emre32 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Bu üçünü kombine yapmayı düşünüyorum.amacım yağsız kas kütlesi oluşturmak sizce mantıklımı?birde hangi markaları önerirsiniz ve kullanım zamanları nasıl olmalı?örnek antremandan önce şu sonra şu?yardımcı olabilecek deneyimli arkadaşlar varsa sevinirim.
    Yaşım 34 boy 1.75 kilo 75.10 aydır aralıksız body yapıyorum.belirli bir gelişim oldu şuanda weider amino asit kullanıyorum likit olanlarından.o bitince bu üçünü kombine yapmam mantıklımı?ayrıca l-carnitinide kullanıyordum o bitti şuanda.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba,
    Öncelikle üçüncü ürün büyük ihtimalle glutamindir. Bu bahsettiğiniz çok popüler bir kombinasyon zaten. Yağsız kas kütlesi edinmeyi amaçlıyor iseniz, sizle bir blog yazısı paylaşıyoruz. Burada bahsettiğiniz ürünler ile ilgili bilgi de bulabilirsiniz. Glutamin yer almıyor olabilir, o da antrenmandan sonra kullanılabilir (onarımınızı hızlandıracaktır). Tavsiye edeceğimiz marka Optimum olacaktır. Uygun fiyat önceliğiniz ise Hardline da bir diğer seçenek olabilir.
    https://blog.bodyforumtr.com/yag-yakarken-kas-yapmaya-yardimci-5-supplement/
    Umarız bu yazı yardımcı olur.

3. Emre32

Emre32 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Peki birşey daha sorayım kreatini spordan 15-20 dakka öncemi sonramı alacağız??çoğu makalelerde önce yazıyor.bağzı yerlerdede sonra yazıyor.bcaa spordan önce.glutamin peki spordan sonramı gece yatmadanmı?

4. Emre32

Emre32 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Birde bu üçünün kombine olduğu bir kampanyanız neden hiç mevcut değil?genelde whey garnier falan var hep kombinelerde

5. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba,
    Zamanlama kreatinde kritik bir rol oynamıyor. Fark etmiyor, fark ettiğinin bir kanıtı yok fakat çoğu profesyonel sonra tercih etmekte. Glutamin ve BCAA için de aynı şey geçerli.

Sayfayı Paylaş