Basen ve kalca eritme

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve xrc1907 tarafından 25 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. xrc1907

xrc1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bölgesel yağ yakma diye bir şey yokmus peki bu basen ve kalca eritme hareketlerinin ne faydası oluyor ? Birde vücutta hangi bölgede yağ fazlaysa orantılı şekilde yağ yakılıyor ama en cok yağ nerdeyse coğu ordan gıdıyor dıye duydum dogrumu ? Bu konu hakkınd bılgısı olan bırısı cevaplarsa sevınırım

2. xrc1907

xrc1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yokmu cevap verıcek

3. mickey07

mickey07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    kardiyo yap beslenmene dikkat et o hareketleride ihmal etme sıkılaştırır yumuşacık kalmaz erimesinede belki ufak bir etkisi vardır bilemiyorum.

4. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
  5. mustafa_1981

mustafa_1981 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba arkadaşlarım. Bende uzun zamandır bacak kalınlığı ve kalça problemleri yaşıyorum. İnstagramda bir aletin reklamı dönüyor. Değerli hocalarımız bu aletin basenler konusunda bir işe yarayıp yaramayacağı konusunda varmıdır bir bilgisi. yardımcı olurlarsa sevinirim. Pulse Basen Düşmanı olarak geçiyor adı. Teşekkürler...

6. Gokkker86

Gokkker86 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Ya şimdi bölgesel yağ yakımı diye bir şey olmadığını düşünürsek sadece basen kalça yağlarını eriten bir makina yoktur sadece bu bölgelerdeki kasları geliştiren harekleri sağlayan makinalar olabilir o yüzden yağları bir bütün olarak düşünerek güzel bir kardio programı beslenme programı ve antremanla çözülebilir.

Sayfayı Paylaş