Askeriye ve bodybuilding

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Aestheticjesus tarafından 9 Eylül 2017 başlatılmıştır.

1. Aestheticjesus

Aestheticjesus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Abilerim kardeş lerim öncelikle herkese merhaba.
    Ben lise son öğrencisiyim seneye kara harp veya JSGA ya gitmeyi düşünüyorum.
    Ancak kafamda bazı soru işaretleri var bu konu ile ilgili.
    Birincisi ben yarışmacı değilim yani öyle şu kadar gram şunu ye şunu kes falan bana saçma geliyor (tabiki büyün herşeyin mantığını biliyorum) biraz eski kafalıyım ben gelişmek istiyorsan ye iç bas olayındayım ama bunu öyle göt göbek büyüterek yapan biri değilim öncelikli bunu söyleyim.
    İlk sorum şu olacak ben orada düzgün bir beslenme düzgün bir antrenman düzeni tutturabilir miyim bel ki oraları bileniniz vardır salonları nasıl yeter li ağırlık var mıdır.

İkinci sorum da şu diyelim ki askeriye ye alınmadım ve normal üni.ye gitmeye karar verdim.ben aileden para istemiyorum şu yaşımda bile isterken utanıyorum hem çalışıp hem üni okuyup hem de sporu bir arada tutabilir miyim.

Spor bağımlısı biriyim bodybuilding değil ama 4 yaşından beri spor yapan biriyim son 2 senedir bodybuilding yapıyorum ve o hayat tarzına tamamen bağımlı oldum herşeyi ona göre düzenliyorum o yüzden biraz korku oluyor bu konularda.

Şimdiden cevaplayanlara teşekkür ediyorum. Herkese iyi günler.

the warrior bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş