Arnold classice nasıl katılırız

Konusu 'Güç Sporları (Powerlifting, Halter, Bilek Güreşi)' forumundadır ve Gorillaxxx tarafından 12 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    arnold strongman classicte nasıl yarışabiliriz ya da nasıl strong man oluruz türkiyede yarışmaları var mı illa yurtdışına mı gitmek lazım

2. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    arnold strongmen de yarışmak mr olympia da yarışmaktan bile daha zor bir şey amerika da oluyor merkezi orası zaten
    katılan yarışmacılarında en kötüleri bile 8 10 yıllık strongmen tecrübesine sahip kişiler oluyor kilolarıda 160 170 den aşağı olmuyor,boylarıda 1.85 1.90 den aşağı olmuyor
    inanılmaz güce sahip kişiler elemelerde elenip gidiyorlar sadece güç yetmiyor çabukluk ve gücün birleşmesi gerekiyor
    en az yarışmayı kazananlar kadar güçlü insanlar var ama çabukluk olmadığı için eleniyorlar
    örnek birisi

3. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    bjergsen diye bir strognman var o 170 kiloyla ınclıne bench press 175 kiloylada bench press yapıyordu 5 tekrar ben 60 kiloyla bench 55 le ınclıne bench 8 tekrar yapıyorum yaş 15 squat ve deadlift boyum kısa kalmasın diye yapmıyorum o yüzden sordum belki ilerde böyle olabilirim diye

Sayfayı Paylaş