Ankyra Wolt Spor Merkezi

Konusu 'Ankara' forumundadır ve diez tarafından 20 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Bu Spor Salonu Sizce Nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 15
    31,3%
  2. İyi

oy sayısı 11
    22,9%
  3. Orta

oy sayısı 14
    29,2%
  4. Kötü

oy sayısı 2
    4,2%
  5. Çok Kötü / Şikayetçi

oy sayısı 6
    12,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum

ANKYRA SPOR ve YAŞAM KULÜBÜ
    Ankyra Spor ve Yaşam Kulübü; bugüne kadar spor sektöründe; değişik spor merkezlerinde ve üniversitelerde birçok görevde hizmet vermiş çok tecrübeli yönetici, akademisyen ve eğitmen kadrosu tarafından 2006 yılında kurulmuştur.

Spor Bir Yaşam Alışkanlığıdır
    Ankyra “Sağlıklı yaşam için spor” ve “Spor, yaşantınız boyunca...” kavramlarını benimsemiş bir zihniyetle bilinçli sporu ve sağlıklı yaşamı Ankaralılara sunmayı kendine hedef edinmiş bir spor kulübüdür. En büyük özelliği hem çocuklara hem de yetişkinlere uygun spor aktiviteleri sunabilmek olan Ankyra; yetişkinler için sporun bir lüks değil; bir yaşam alışkanlığı olduğunu savunmaktadır. Benimsediği bu görüş doğrultusunda Ankyra, şu anda birçok spor aktivitesini bir arada sunduğu iki tesisi ile ( ANKYRA Emek – ANKYRA Ata Plaza ) çok kısa zamanda bilinçli sporu en doğru şekilde Ankaralıların hayatlarına sokmayı başarmıştır.

Ankyra Çocuk Akademisi
    Bunun yanında, çocukların bedensel ve zihinsel gelişimleri açısından sporun önemini her yönüyle benimsemiş olan Ankyra; çocukların kas ve kemik yapılarına, yeteneklerine ve genetik özelliklerine göre onları en doğru spor branşına yönlendirmeyi amaç edinmiştir. Böyle bir hizmet Türkiye’de ilk defa uygulanıyor olup; çocukların ve Türk sporunun geleceği olacak sporcuların doğru branşına yönlenmeleri konusunda son derece önem taşımaktadır. (cimnastik, dans sporu, bale, basketbol, tenis, yüzme, futbol, voleybol… )

Okul Öncesi Eğitimde Ankyra
    Birçok dalda Ankaralılara hizmet veren Ankyra; okul öncesi eğitimde de anaokulu ve kreşlerin sanat ve spor alanındaki branş derslerinin programlanması, eğitmen teminini ve onların koordinasyonunu sağlamaktadır.
    Okul öncesi ve etüt hizmeti veren kuruluşların kendi bünyesi haricinde sundukları tüm derslerin eğitmenlerini titizlikle seçen, tüm dönem boyunca hem derslerin hem de eğitmenlerin takibini yapan Ankyra; kurumunuzun dönem boyunca dışarıdan aldığı derslerin eksiksiz ve istikrarlı sürmesini sağladığı gibi; geleneksel olarak çocukların yıl içinde edindikleri kazanımlarını sergiledikleri yıl sonu gösteri ve sergilerini üstlenmektedir.

Spor, Hayatınız Boyunca
    Tüm bu hizmetlere amaçlanan; sporun bir yaşam alışkanlığı olabilmesi için, sağlıklı yaşamı, bilinçli sporu, en uygun şartlar dahilinde yetişkinlere sunabilmek; ayrıca Ankyra Spor ve Yaşam Kulübü bünyesinde birçok branşta Türk Sporuna katkı sağlayacak sporcu çocuklar yetiştirebilmektir.

Fitness
    Sağlıklı yaşam için yapılan fitness ile vücudunuza uygun egzersizleri deneyimli eğitmenler eşliğinde keşfedeceksiniz. Ankyra’ da yaptığınız egzersizlerle düzenli sporun sağladığı fiziksel değişikliğin farkına varacak ve eğitmenlerimizin bilinçli takibi ile kısa sürede amacınıza ulaşacaksınız. Ankyra fitness bölümü geniş ve ferah olan fiziksel yapısının yanında her tür kas gurubuna hitap eden ekipmanları ve bilinçli sporu hayatınıza dahil edecek
    eğitmenleri ile hizmetinizde.

Cardio
    Kalbiniz için en faydalı egzersizleri yapabileceğiniz Ankyra cardio bölümü uzman eğitmenlerimizin hazırlayacağı kardiovasküler amaçlı programlar ile hizmetinizde…

Adres : 10.Cad.Yapı Sitesi 50/H Blok Emek-ANKARA

Telefon : 0(312) 2233638

Ekli Dosyalar:

• ank1.JPG
      ank1.JPG
      Dosya Boyutu:
      142 KB
      Görüntüleme:
      4.413
    • ank2.JPG
      ank2.JPG
      Dosya Boyutu:
      137,6 KB
      Görüntüleme:
      3.769
    • ank3.JPG
      ank3.JPG
      Dosya Boyutu:
      136,6 KB
      Görüntüleme:
      2.617
    • ank4.JPG
      ank4.JPG
      Dosya Boyutu:
      143,6 KB
      Görüntüleme:
      2.907
    • ank5.JPG
      ank5.JPG
      Dosya Boyutu:
      126,4 KB
      Görüntüleme:
      2.574
    • ank6.JPG
      ank6.JPG
      Dosya Boyutu:
      98,8 KB
      Görüntüleme:
      3.778
    Old Rookie, Despo ve (silinen üye bunu beğendi.
  2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    geçen sene ziyaret etmiştim bu salonu.yeni ve çok daha büyük bir şubesi daha açıldı bildiğim kadarı ile geçen sene..havuz vs de var yeni salonda..

burdan bahsetmek gerekirse ;
    aslında gittiğim şehirlerde farklı salonlarıo görüp hocaları ile tanışmayı severim..burayada eniştenin kaydı için gitmiştik..gitmişken alıcı gözle inceleme fırsatı da buldum..
    resimlerde de görünen spor hocası ile görüştürdüler bizi ve muhabbet neredeyse yarım saat sürdü salonu gezdikten sonra..
    hoca beden eğitimi mezunu, kademe belgeleri olan, vg sporunu bizzat yapmış biri..beslenme ve sağlıklı spor konusunda gayet bilgili ve bilinçli gördüm kendisini..

geçen sene forumda bu salon ile ilgili yazdıklarımı tekrar eklemek istiyorum..
    fiyatlar ve salon içeriği ile ilgili verdiğim bilgiler tabiki güncel değil..salon yetkililerinine bizzat sorup öğrenmenizde fayda var..

Old Rookie ve Despo bunu beğendi.
  3. BBAnkara

BBAnkara Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Ankara
    Çetin Emeç deki salonuna üyeyim zaten..Haftada 4 gün salı-perşembe akşamları c.tesi-pazar sabahları salondayım..Antrenörler ilgili, cardiyo ve diğer ağırlık grubu bence son derece kaliteli ve güzel..Duş, sauna,buhar banyosu, havuz, basketbol, squash ve diğer fitness grubu..Bir salondan beklenen herşeye fazlasıyla cevap veriyor bence..

4. *BaRMaN*

*BaRMaN* Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    1 yıllık üyelik yapmıştım geçenlerde sona erdi. Sadece şunu söylim verdiğim paranın karşılığını aldığıma inanıyorum. Doğru zamanı yaratınca tekrar üye olmayı düşünüyorum. Öneririm

5. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar fiyatlar hakkında şuanda güncel bilgisi olan var mı acaba ? paketlerin fiyatları nasıl ?

6. PÖTİKARE

PÖTİKARE Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de buraya yazılmayı düşünüyorum. hatta eşimle aile paketinden yararlanıp, ben kilo vermek o da biraz vücut yapmak için gidelim istiyorum.

ben de fiyatlar hakkında aşağı yukarı bilgilenmek isterim.

giden arkadaşlar yazarsa sevinirim.

bir de malum yağ yakımı-kilo verme için gidicem aletleri kullanmak falan 15dk gibi sınırlı değil di mi

7. Romanista

Romanista Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 1.5 ay gittim.Hocalar cok ilgisiz programı verdikten sonra hic kontrol etmiyolar bişey sorcak olsan ilgilenmiyolar.Besyoda okuyan beden egitim öğrencilerini getirmisler tecrübesizler ve insan iliskileri sıfır..Sana tavsiyem ankyraya bence gitme..pişman olursun.

8. sumitomo

sumitomo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ben de çetin emeç şubesine üyeyim,
    eğitmenler resmen ilgisiz,
    diğer unsurlarından bir şikayetim yok
    üyelik sürem bitince başka salonlara bakmayı düşünüyorum.

9. *BaRMaN*

*BaRMaN* Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    herhangi bir makinada istediğin kadar vakit geçirebilirsin böyle büyük komplekslerde sıkıntı yaşanmaz. fiyatları merkezde ve şubede farklı, 2yüz-3yüz lira fark oluyor. İlgisizlikden yakınan arkadaşların tam olarak beklentisi nedir bilmiyorum. İlgiyi vermezler sen alırsın böyle büyük yerlerde ki ihtiyacın olduğu zaman çekinmeyip yardım isticeksin, böyle bir durumda da hiçbir hoca sizi geri çevirmez.

10. fikreteda

fikreteda Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ben kesinlikle katılıyorum fiyatı diğer yerlere göre uygun olabilir ama ilgisizler.ve tecrubesizler.çok çok büyük paralar vermek saçmalık ama ucuz gidicem diyede ilgisiz bi yerede gitmem abi.o zman mahalle salonuna gidelim yani.büyük olmuş küçük olmuş banane ben konfor için gidiyorum

11. cs.st

cs.st Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bende Ankyra'ya kaydoldum, burada yazılanlardan ve oylamalardan sonra tercihim Ankyra oldu, orada kayıttaki arkadaşa da "bodyforumtr.com" da yazılanlardan sonra orayı tercih ettiğimi söyledim, bakalım, biraz zaman geçsin izlenimlerimi paylaşırım sizlerle.

12. Rooter

Rooter Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Bende salonu dün gezdim salon hoşuma gitti havuzuda güzel ama hocaların ilgilenme olayını bilemeyeceğim bu hafta içinde yazılıp başlamayı düşünüyorum o zaman hocaları hakkında bilgilerimi paylaşırım :)

13. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    paylaşımlarınızı gördüklerinizi yazın arkadaşlar

14. Rooter

Rooter Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Buraya yazılalı 1 Ay oldu artık azda olsa tecrübelerimi gözlemlediklerimi yazabilirim öncelikle salon geniş güzel bir yer arada havalandırmaları açmadıkları için kan ter içinde kaldığımızda oluyor cihazlar her gün dikkat ettim temizleniyor hijyene önem veriliyor ayrıca her gün bir cihaz mutlaka tamir görüyor yada yenileniyor

Hocalar güler yüzlü ilk zamanlar sizinle ilgilenip program yazıyorlar ama bütün programlara tek tek baktığımda genelde %75'inin aynı programı yazdıklarını gördüm yani bir step yapan bayan ile bir vücut çalışması için gelen kişinin programları aynı hocalar ile samimi olurda konuşursanız bir hareketi yanlış yaparken gelip uyarıyorlar sizi doğrusu budur diye ama samimiyetiniz yoksa malesef görselerde birşey demiyorlar sorduğunuz her soruya cevap veren hocalar var birisi dışında o kişiye birşey sorsanız kendisini sizden üstün olduğunu anlatmak için herşeyi yapıyor ben olsam şunu yapardım size ben olsam bunu yapardım size diyerek eziyor sizi baksanız kainatı o yaratmış :D zaten o hoca sizinle muatap olmaz salona gelen genç güzel kızların peşinden koşar onlara yardım eder sırf bu hoca yüzünden o salona sevgilimin gelmesini istemiyorum ve yazdırmadım'da

Cihazlar bana göre yeterli (yeni başlayan birisi gözü ile) bir kaç cihaz daha ekleneceğini söylediler ne ekleyeceklerini bilmiyorum.
    Havuz'una daha giremedim giren arkadaşlarım iyi olduğunu söylediler bakalım bu hafta girip görmek istiyorum.

Sabah ve öğlen saat 4-5'e kadar salonda bir yoğunluk olmuyor ama akşama doğru 6 ve 7 gibi birden salon dolmaya başlıyor
    Bayan üyeler erkek üyelerden biraz daha fazla

Basket sahası güzeldi geçen birisi basket topu ile yangın söndürme vanasını patlatıpta parkelerin kabarmasına sebep olana kadar :D şimdi ara ara sahada ayağınız parkelere takılıyor parkelerin yenilenmesi gibi bir durumada sıcak bakmıyorlar anlaşılan bakalım şuanlık böyle gidiyor

Benim 1 aylık gözlemlerim bu kadar zamanda daha fazla bilgi paylaşırım sizler ile :)

15. Turco

Turco Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba...

Yaşım 15 ve bu salona vücut geliştirme amacıyla gitmeyi planlıyorum.Tavsiyeleriniz nelerdir?Sanırım haftada her gün 1'er saat oluyormuş.Ayda 80tl ücreti varmış(duyduğuma göre).Sizce normal mi?Cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim :)

16. intro_06

intro_06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    bir yıldan uzun süre üyesi oldum 13 aylık haftasonları nakit olmak üzere 800 tl ye yazılmıştım balgattaki şubeye havuz genelde kalabalık olmuyor hatta sadece benim olduğum zamanlarda oluyodu basketbol sahası topları sürekli yeniliyolar masa tenisi olsun ilerleme kaydediyolar yıllık masa tenisi squash basketbol turnuvaları var ben ilk kaydolduğum zaman hocalar pek ilgilenmiyodu ama heralde burda yazılanları okudular son zamanlarda yeni hocalar aldılar.13 ay boyunca hiç bi sıkıntı yaşamadım.

17. eren_ac87

eren_ac87 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Basket sahasinda ki durum düzeltildi mi.
    Açıkcası Sportif ile Ankyra Ata Plaza arasında halen karasızım.Ankyra nın basket sahası olması avantaJı.Sortif dahs ucuz ancak burda yazilanlara bakilirsa Ankyra faha nezih bi yer.
    Yardımcı olursanız sevinirim.

18. haven

haven Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hekim
    Yer:
    Ankara
    hocam ankyra, joya, most, sports international bilkent ve son olarak renewa ya yazıldım.. aralarında en iyisi renewa. yüzmek için istiyorsan üniveristelerin olimpik havuzları çok iyi mesela ankara ün. çok temiz bir havuz ama spor merkezi olarak renewa, most veya joya yı görmeden kaydolma... bilkent sports international ı gez ama kaydolma.. ekşi sözlükte vs yeterince bilgi var bu salonlar hakkında

kiss bunu beğendi.
  19. evolution57

evolution57 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Emek'deki spor merkezinde fiyatlar nedir arkadaşlar? Bilen birisi lütfen yorum yaparsa sevinirim.

20. Gauıs

Gauıs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım Ben Yeni Üye Oldum Genç Üyelik 19 Yaşına Kadar Bin Tl

Sayfayı Paylaş