Ankara'yı iyi bilen arkadaşlar yardım edebilir mi? Beytepe yakını boks salonu

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve KaBooM tarafından 19 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. KaBooM

KaBooM Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhabalar. 2 haftadır salon arıyorum arkadaşlar, internetten buldum, aradım konuştum vb. şartlar uymadı. Hedef müsabık olmak, haftada 2 gün antrenman yapıyoruz diyorlar. Sağlam bi yer lazım haftada en az 3 gün gidebileceğim lisans vb. konularında bana yardım edebilecek. Üniversiteye bu sene geçtim, kendi şehrimde kick-box yapıyordum, boks salonu yoktu. Ankara'da Hacettepe Beytepe'de yurtta kalıyorum şimdi. Buraya yakın bildiğiniz bütün salonları söyleyebilir misiniz hepsiyle görüşeceğim. Ümitköy, çayyolu vb. ilk tercih olacak, ne kadar yakın o kadar iyi. Şu kardeşinize bi yardım edin.

2. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    fenerbahçe spor kulübüne bir bak deirm

3. KaBooM

KaBooM Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Basketbol Voleybol Futbol diyor ama, boks olduğunu da biliyorum, Hocam nerede tam olarak?

4. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Fenerbahce ulus ruzgarlida yaninda sefik tetik boks salonu var ikisi Ankara'da boksta tek sana uzak kalabilir tandogan da cevahir hoca var muhammed ali gym, incekte galiba ufuk hoca var incexarena dikmende atilgan fight onerebilirim

KaBooM bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş