Ankara'da Aletli Spor Salonu Tavsiye Edin...

Konusu 'Genel Bölüm' forumundadır ve nec_oo tarafından 18 Ekim 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 65 üye.
  1. haven

haven Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hekim
    Yer:
    Ankara
    renewanın aylık 175 tl lik üyeliğini bilmiyorum ama sanırım aldığınız paket içeriği farklıdır.. ya da kişiye özel olsa gerek.. ama genelde aile üyelikleri bireysellerden daha ucuza geliyor.. sonuçta bodrum katlarda açılan havasız ve karanlık bir mekan olmadığı ve çam ormanı manzarası bile insana huzur veriyor.. ama bu huzurun maliyetini düşündükçe arada mideme kramplar girdiği de oluyor.. sonuçta Türkiyede yaşıyoruz ve bu ülkede ciddi sayıda insan 250 tl nin altında bir para ile 1 ay yaşamaya çalışıyor.. oysa bizim suplemanlarımıızn toplamı küçük bir ailenin 1 aylık gideri kadar.. tezatlıklar dünyası...

2. fuatX

fuatX Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    konuyu bi 15dk dır okuyorm galiba adam akıllı bi rekor var... bu gun gidip bi konuşcam adamlarla bakalm ulaşımı nasıl ve ne kadar ilgililer ona bakıcam. umarım hayal kırıklığı yaşamam

3. iskobi

iskobi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar keçiören belediyesinin aktepe spor tesisleri ve kalaba spor tesisleri arasında kararsız kaldım sizce hangisine gitmeliyim bir de ücret ne kadar?

4. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Rekor Vg olarak en iyilerden biri zaten sırf Ankara için değil Türkiye geneli için bu böyle diyebilirim

Spor salonu olarak tabi ki lüks - elit bir yer falan değil ama Vücut geliştrme yapacak kişi buraya gelir bu böyledir yani. Ha kendi antrenmanınızı yazabilecek düzeydesinizdir , ilaç kullanımı vb. gibi bir düşünceniz yoktur veya yarışmalara çok sıkı hazırlanmıyosunuzdur o zaman başka salonlar da tercih edilebilir her salonda hemen hemen her alet mevcut artık zaten

Rekora gidin Şeref abiyle konuşun ilgilenecektir , ben haftanın 4 günü öğlen 1 saat , akşam üstü 2 saat olmak üzere rekordayım denk gelirsek benle de görüşebilirsiniz

Ekleme , biraz geç cevap yazdım ama genel cevap niteliğinde de olabilir Rekor a gelmeyi düşünenlere elimden geldiğince yardımcı olurum.

Sayfayı Paylaş