Ankara-Rudas spor'dan alışveriş yapan var mı?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Hakan.98 tarafından 31 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Hakan.98

Hakan.98 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Beyler gerçekten ihtiyacım olduğundan soruyorum https://www.sahibinden.com/ilan/iki...a-odeme-ucretsiz-kargo-240tl-474221845/detay/ Bu linkteki ürün içeriğini hem beğendim hem fiyatı çok makul kargoyla birlikte bu fiyat ama gel gelelim ben online alışverişlerde acemiyim kapıma başka bişe gelir mi diye telaş yaptım. Ankarada ki dükkanlarının kapanmış oldugunuda bir yerde okudum. Varsa eğer aramızda olup bu firmayla alışveriş yapan yorumlarını alabilirmiyim. Veya tüm riskleri göze alıp getirdiğimde ürün farklı çıkarsa ne yapabilirim böyle durumlarda

2. Yellow.Canary

Yellow.Canary Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Palaz spor diye bir yerden ağırlık seti aldım plakaların üzerinde rudas spor yazıyor. Şimdiye kadar pek bir sorun yaşamadım. Tek sıkıntısı dambıla 20 kg falan takınca biraz gevşiyor set aralarında sıkmak gerekiyor. Onun dışında sorun yok.

3. Hakan.98

Hakan.98 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Palaz spor n11'de dükkanı var fakat rudas'a göre çok pahalı

4. ermeç006

ermeç006 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hocam ben onlardan kapıda ödemeli squat rack aldım. bi sıkıntı olmadı gerçi sağolsun kargocular yüzünden aynı şehirde olmama rağmen iki günde gelmişti kargomda neyse.

Sayfayı Paylaş