Animal Pak..Frank McGrath Journey..Mutlak Motivasyon..

Konusu 'Türkceye Çevirilen Yazilar' forumundadır ve diez tarafından 7 Kasım 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 61 üye.
  1. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    Diez hocam mesajın üstünden 6 yıl geçmiş ama olsun geç de olsa teşekkür ederim yazıyı çevirdiğin ve forumla paylaştığın için.

Bu günlüğü okumaya çalışıyordum ama çat-pat ingilizcem hepsine el vermiyordu :)

2. NoPainNoGain!

NoPainNoGain! Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    istanbul
    Ögrenciligimin son haftası tüpüm bitti yenisini almıyacagım. Dün son makarnayı yaparken bitti. Bugun canım ne istiyorsa dısardan yicektim ama şu yazıyı okurken müthiş bir şekilde gaza geldim gidip pilav tavuk patates yicem:) Reklam falan dıyen arkadaslar ne olursa olsun motive üst düzeyde!

Diez çok çok teşekkür ederim emeğinden dolayı sana ve eşine. Kolay birşey degil kac sayfa yazı okurken gözlerim yoruldu acaba cevirirken ne kadar zorluk cekmissinizdir. Cok tesekkur ederim.

themertyildiz bunu beğendi.
  3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    eyvallah..hala motive ediyor olması sevindirici..çevirisi gerçekten uzun bir zaman almıştı..buarada benim de bir daha okumam lazım motivasyon için :)

NoPainNoGain! ve themertyildiz bunu beğendi.
  4. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Ben aslında bbye henüz başladığımda bu makaleyi okumuştum ve çok saçma bulmuştum. Manyakmıdır nedir demiştim. :)

Şimdi ise motivasyon kaynağım.. ticari amaçlı olsa da antrenmana istekli gidiyorsanız makale işe yaramış demektir..

5. sevketsengul

sevketsengul Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Hala motive ediyor....

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:31 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 08:33 ----------

Gün içerisinde sabahları idmana gidiyorum(çalışma şartlarım böyle).Bazı günler isteksiz yada keyifsiz olduğum anlar olabiliyor,tıpkı bu sabah olduğu gibi...bu gibi durumlarda dize'in bu mükemmel anlatımlı çevirisini okuyorum ve dehşet motive şekilde salona koşuyorum.Bize böyle bir çeviri kazandırdığın için sonsuz teşekkürler diez...

6. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Bana öyle bi gaz verdi ki ramazandan sonra direk küre giricem sanırım:D

speedtouch bunu beğendi.
  7. NoPainNoGain!

NoPainNoGain! Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    istanbul
    Hak vermemek mümkün degil hocam. Çok büyük emeğin harcandıgı ortada tekrar teşekkur ederim.

8. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Böyle yaşamak için ya eşin zengin olcak ya da sana miras kalmış olacak. :D

selim4141 bunu beğendi.
  9. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    ya da sponsorun olacak..tabi sponsor bulabilmek için çok iyi bir kütle ve başarılı olmak lazım..başarılı olabilmek için böyle yaşamak lazım..bu böyle bir kısır döngü..:)

10. cgrii

cgrii Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mükemmel... ( Tek kelime ile izahı)

11. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    Gercekten cok guzel
    frank mcgrath idolerimden biri..

12. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    bu makaleyi tamamen okumuştum çıktısını alıp.
    spora ilk başladığımda "1-2 ay gider yağları eritirim sonra bırakırım yea" diyordumfakat bu makaleden sonra hayatımın bir parçası oldu vg.
    o ilk aylarda yaptığım dumbell fly hareketinde kolları yana açarken o kasların yanması hoşuma bile gitmeye başlamıştı.ilk protein tozumu almak için gün,ilk nox ürünümü almak için saniyeleri sayıyordum!
    ve o ilk nox kullanıp antrenmana girişimi asla unutmam.her tekrarda "hell yeah" diye salonu inletmem ve o sıralar ilgili olan hocamın hoşuna gidip bana yardım etmesi, imkanı yok aklımdan silinmez.
    bu adama özenip botlarla antrenman yapmayı o kadar istiyorum ki anlatamam.bench presste inlemek o kasları yırtma seviyesine kadar zorlamak...

anlatılmaz yaşanır.

13. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    bence bu tür yazılar aşırı dramatize ediliyor.. neden burdayım çünkü çalışıp karşılığını alıcam gelişicem bu kadar basit aslında. sanki savaş gazisi gibi yazılmış yazı :S

14. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    tabi arkadaşalr bu kesinlikle sadece kendi görüşüm herkesin görüşüne sonsuz saygım vvar bana öyle geliyor olay kimsenin alınmasını falan istemem yani

15. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Bu yazıyı çok eskiden okumuştum. O zamanda VG'ye aşıktım. Şimdi şans üzeri tekrar karşılaştım gözlerim doldu. Sabah uyanma, antreman saatleri dışında çokta abartı görmedim. Ben 18 yaşıma girdim belkide hayatımın en güzel yılları kim bilir. Ama arkadaşlarımla bırakın kahve içmeyi ne zaman görüştüğümü unuttum. Tek arkadaşım sosyalliğim spor salonu. Sabah kalk hemen protein iç kahvaltını yap ara öğününü ye idman öncesi gıdalarını al antremanını hayvan gibi yap hemen antreman sonrası gıdalarını al eve gidip yemek yemeliyim dinlenmeliyim bilgisayara oturup biraz VG makalesi okumalıyım diyorum şimdiki gibi. Frank'ta babasına çok düşkünmüş. Benimde aileme vermem gereken bir şampiyonluk var. Bu yüzden uyuma zamanı sabah 8.30'da kalkıp Allah günah yazmasın ama artık o beni kusma derecesine götüren 8 yumurtayı yeme zamanı.

16. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    marketing yonunden bakinca basarili kreatif bir ekipten cikan iyi bir kampanyaydi, loser bi adamin karamsar hikayesi, los ortamlarda donuk bakislari falan o donemlerde guzel tuttu etrafta ne kadar zorluklardan yilmadan bu sporla ilgilenen "kaybeden" genc varsa hosuna gitti, ben de begenmistim.

klasikler arasinda yerini aldi bu seri ama artik markanin yeni bir kampanyaya veya imajini yenilemeye ihtiyaci var cunku urunlerinde bir numara yok 10 senedir gh max, gain fast falan satmaya calisiyorlar, artik pek cok markanin daha basarili urunleri var.. gecti o devirler..

17. Lock Ness

Lock Ness Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    gercekten guzel bır yazıydı begendım ben ayrıca dıez ın cevırıde o duyguyu resmen aktarması da cok buyuk etken ellerınıze,emegınıze saglık

18. ugurmet

ugurmet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    daha ilk günden faydasını gördüğüm bi ürün pak tabii psikolojik olarakda rahat olmak çok önemli sadece etkiye tepki veriyosunuz .

19. Schwarzenegger`

Schwarzenegger` Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  20. mrtyler2

mrtyler2 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kırşehir
    Diez teşekkür ederim sonuna kadar okudum keşke daha önce okusaymışım.

Sayfayı Paylaş