Animal Cuts? Lütfen yardımcı olun

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Samet Demir tarafından 18 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Samet Demir

Samet Demir Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba arkadaşlar.

Animal Cuts ve CLA kullanıyorum.

Animal Cuts 1. paketi sabah, 2. paketi 5-6 saat sonra içiyorum. Cla ile birlikte toplam 18 hap ediyor.

Salondaki hocamla konuştum biraz iyimser olmayan şeyler söyledi. Animal Cuts'u daha önce hiç duymadığını söyledi. 16 17 hapın çok fazla olduğunu belirtti.

Lütfen doğru düzgün açıklama yapabilecek birisi var mı? Kafam çok karıştı.

2. berkegdogan

berkegdogan Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Selam dostum, ben animal pak kullandım 2 ay boyunca aralıksız ve bir zararını gormedim. Animal cutz ında bir zarari olacagini düşünmüyorum. Gerçi birisi multivitamin diğeri yag yakıcı ama ne olursa olsun bunlar aslinda cok basit ürünler, ilaçlarla falan karıştırmayın hic. 16 17 tane hap var diye iyi degildir diyen hocalarda piyasada olmasa keşke. Bilgisiz bilgisiz herifler yahu.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Samet Demir bunu beğendi.
  3. Samet Demir

Samet Demir Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    @berkegdogan aynen hocam, bende o şekilde düşünüyorum. Herhangi bir şüphem yoktu zaten fakat; ailem biraz piyasada son çıkan kırmızı çilek vs. tarzı olaylarını duyduğu için o tarz bir şey sandı. Onlara izah ettim fakat hocamda öyle deyince bir şey diyemedim. 2. günüm diyet ve kardiyo ile kullanıyorum umarım iyi sonuçlar alırım teşekkürler :)

Başka yorumları olan arkadaşlar belirtirse sevinirim

4. berkegdogan

berkegdogan Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Diyeti bozma hic zaten, ben sana cok net bir sey soyleyeyim kardeşim, yag yakici falan degildir animal cutz cla karnitin vs. Su aticidir. Deli gibi terlersin deri altindaki suyun ter yoluyla atildikca yag yakıyorum zannedersin. Yag yakici dediğin şeyin asli siringayla alinir, steroid klasmanina tabiidir. Bence bu "yag yakici" diye pazarlanan su attirici seyler bosa paradır. Bir de ipucu vereyim, yag oraninu kontrol etmek icin parmaklarının arasina alıyorsun ya deri tabakani, eger parmaklarının arasindaki tabaka sertse yağ, cok yumusaksa sudur.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Samet Demir bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş