ANAPOLON kullanımı

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve ralfos tarafından 25 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. ralfos

ralfos Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba. Konuyu umarım doğru yere açmışımdır benim 1 ay sonra miss &mr model yarışmam var yetkili kişilerle görüştüm fakat vucudumun biraz şekillenmesi gerektiğini söylediler 1 ayda iyi bir sonuç almam için bana çevremdeki kişiler anapolon kullanmamı önerdiler bu kişiler profesyonel vucut çalışan kişiler 3 günde 1 almam önerildi sizce nekadar doğru önerileriniz nelerdir düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim teşekkürler. :)

1 kişi bunu beğeniyor.
  2. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    şakamı bu? şimdi cevap yazıcam yine diyecek biri sadece şaka yapmıştım :)

xinplysz ve (silinen üye bunu beğendi.
  3. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    anapolon çok çabuk etki gösterir vücutta su tutar seni iyice şişkin gösterir..

Tabi bir kutu anapolon kullandım 2 yıldır çalışan enayilere yetiştim olayı filan yok. İlacı bırakınca ki bırakmak zorundasın sürekli kullanamazsın güzel de bir geriye dönüş serüvenin olacak her idrardan sonra vücudun biraz daha inecek, ilaç kullandığın dönemlerde tansiyonun tepelerde gezecek ve başta böbreklerin olmak üzere iç organların iyice hırpalanıp fonksiyonları bozulacak ve sonuç olarak şimdiki halinden daha da zayıf bir vücudun olacak.. Sağlığında şimdikinden çok daha berbat olacak.. Bu yılki yarışmada işin vücuda kaldıysa ve 1 ayın varsa o işi unut derim.. Sen çalışmalara başla önümüzdeki yıl yarışmada zımba gibi olursun başarılar..

NoBLeNeSS, farma ve (silinen üye bunu beğendi.
  4. ralfos

ralfos Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    peki hiç mi şansım yok ufak bir gelişmede olsa kardır çok çok kötü zayıf bir vucudum yok ayrıca nitro amino fx ve L.carnetin kullanıyoum hergün düzenli antrenmanımı yapıyorum.

1 kişi bunu beğeniyor.
  5. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Türk halkının klasik sıkıntısıdır. Herşeyi son ana bırakıp son dakikada mucize arayışına girilir. Kendine uzun vadeli düzgün bir plan yap ne kullanırsan kullan bir ayda mucizevi bir değişim olmaz.

DenizKendigelen, mista, themertyildiz ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  6. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    synthol yaptırsan bile o yarışmaya yetişemezsin; şu anki durumun yarışmaya uygun değilse Rambo16'nın dediği gibi bir sene adam akıllı çalış , odaklan, iyi beslen ve yarışmaya o şekilde seneye katıl...

Bu işte hiçbir mucize yok herkes idealleri için aylardır/yıllardır savaşıyor , ter döküyor, kusana kadar besleniyor....

farma, mista ve (silinen üye bunu beğendi.
  7. ralfos

ralfos Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Ben yinede elimden geleni yapicam 1ay. Yorumlariniz icin tesekkur ederim.

semih2000 ve (silinen üye bunu beğendi.
  8. TheBest

TheBest Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    Kesin girecegim diyorsan anapolonu falan bosver yag yakici bir ilac kullan bu son 1 ayda amacin buyumekten cok sekillenmek olmadi . Diyet yap . Ventolin efedhrin benzeri bir ilac ekleyebilirsin .cardiyonu arttir . Amacin olabildigince fit bi sekle kavusmak 1 ayda kas kutlesi ekleyemezsin gozle gorulecek bir miktarda.

1 kişi bunu beğeniyor.
  9. ralfos

ralfos Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    1.87 boyum kilom 77 gunde 2 saat calisiyorum. L.carnetine kullaniyorum yani soyledigin gibi kas kutlesini artirmam 1 ay gibi az surede imkansiz en azindan cabaladigimi biliyorum olursa olur olmazsa bidahaki seneye yapicak bisey yok :)

1 kişi bunu beğeniyor.
  10. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Hayatında ilaç kullanmayıp ordan burdan duyduklarıyla da anapolan kullanamaz ilk önce kendi araştırcak okuyacak ilaçların zararını bilecek kolay gelsin

1 kişi bunu beğeniyor.
  11. HELL WATCHMAN

HELL WATCHMAN Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Antrenör,güvenlik
    Öncelikle anapolan yanlış bir ilaç seçimi... Prof dediğin vücutçular sana bu ilacı yarışmada şekillenmen için önerdilerse benim gözümde sıfırlar profluğun yakınından bile geçemezler.... Madem böyle bir yarışma düşüncen vardı bir kaç ay önceden hazırlıklara başlamanız gerekliydi. Düzenli beslenme diyet, düzenli doğru antreman ve ilaç kullanımı bilerek doğru yaparak ve gerçekten bilen birisiyle beraber. benden sana tavsiye anapolan falan kullanma. yarışmanın zamanı ne zamn?

mista, GencGrafiker, Danny Boy ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  12. ralfos

ralfos Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Benim yarismadan son anda haberim oldu yarismayi duzenleyen kisiyle gorusmem oldu oda şansti zaten begendigini soyledi. Derece alabilcegimi. Dusundugu icin. Bana biraz gayret etmemi. Spora baslamami soyledi basvurumu yapmadim zaten. Ozel olarak alicak.son gune kadar calisicam fotograf cektiricem basvurumu oyle vericem bi kac ay onceden Haberm olsaydi daha farkli olurdu tabi.

1 kişi bunu beğeniyor.
  13. xinplysz

xinplysz Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    aslinda biraz spor hayatindan bahsetseydin once ne kadar zamandir vg yapiyorsun foto vs ekleseydin belki daha iyi cevaplar alabilirdin bir yarismaya girmek icin streoid kullanip cabuk sonuclar almayi cok sacma buluyorum bu konuda bilgim olsa dahi hic bir cevap yazmazdim sadece cok yazik boyle ilaclarla vucudunu ve butun organlari mahvetmek anapolon hakkinda bilgi toplamak yerine zararlarini okusan daha iyi edersin .

1 kişi bunu beğeniyor.
  14. DenizKendigelen

DenizKendigelen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Deniz
    Yer:
    istanbul
    anapolonu iyice arastir yan etkisi yanilmiyorsam olum,ayrica en kuvvetli oral steroid olmasinin yaninda,karaciger icin cok faxla toksit etki gosterir,dikkat etmek laxim

15. hitman118

hitman118 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben foruma yeni üye oldum 2 aydır vücut geliştirmeyle ilgili herşeyi internetten araştırıyorum ve 1 ay spor salonuna gittim sonra kendime dumbell aldım salonu bıraktım zaten o kadar aşırı bir vücut istemiyorum. 78 kiloyum ve boyum 167 kilo fazlam var biraz göbek var biraz fit vücuda girsem yeterli internette anobolic sendroit ve anapolonlar hakkında birşeyler okudum, anapolon kullanmaya karar verdim fakat benim kilomda birine yarar ve zararları nasıl olur hakkında bilgi verebilir misiniz.

Sayfayı Paylaş