Alnım Çok Geniş

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Run cathy tarafından 19 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Run cathy

Run cathy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle selamlar. Alnımın çok geniş ve saçımın geriden başlaması sebebiyle kahkül bırakmıştım, kapalı ortamdayken bir sorun olmuyor fakat rüzgarlı bir yerde berbat bir görüntü oluşuyor. Toplamak zaten benim için çözüm değil, yine yakışmıyor. Kısa saç desen, başta dediğim gibi hem saç geride hem alnım geniş. Bir çözüm önerisi olan var mı?

2. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Yapacak bir şey yok.

3. K0mpedan

K0mpedan Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    3 numara :)

4. Run cathy

Run cathy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    3 numarayı ben de isterdim ama alnımdan ve saç başlangıcından dolayı çok daha büyük gösteriyor maalesef. Sanırım gerçekten yapacak bir şey yok :(

5. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Benimde dalga konusu olan bir kalbim var. O alnımın üstündeki saçlar normalde düz biter ya :D benimki biraz değişik. Yani orta hizasında biyerde biraz uzuyo :D kalp gibi oluyo çok kötü birşey :D saçımı kısa kestirince önü kalkıyo felan leşş :D onun için uzatıyorum ama uzatıncada düzenli bakamıyorum metroda felan saç 2 milyon farklı yöne dağılıyo :( nasıl tarasam şekil versem hiç bir fikrim yok. Beceride 0 çok berbat ediyom :D nese sende alnıını öyle sevmeye bak :D

6. KassızAdam

KassızAdam Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Wushu Sanda
    Bende aynı problemi yaşıyorum. Saç ekimi bir çözüm olabilir sanırım :p.Alna da ekilebiliyor mu bilmiyorum.

7. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Geniş alından kastın tam olarak nasıl bir şey bilmiyorum. Ancak geniş alına uzun saç yakışır. Bir çok modelin saçlarına bakarsın. Kendine o modellerden yakışır bir saç modeli yaptırabilirsin. Benim şahsen geniş alınlı gördüğüm kişilerin saçları uygun modell güzel bir şey olabilir. Bana kalırsa saçı biraz ön tarafı üçgen olacak şekilde uzunluğunu ayarlayabilirsin

Sayfayı Paylaş