ALL STARS Intensity NO-X (640 gr)

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve mertakb tarafından 4 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

50,0%
  2. Orta karar

42,9%
  3. Başarısız

7,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. madmax2000

madmax2000 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ustalar benimde bir sorum olacak,
    8 ay önce vucut çalışmaya başladığımda 78 kiloydum. şu anda 66 kiloyum karuın bölgesindeki az miktardaki yağı saymazsak nerdeyse yağ oranını sıfırladım. 2 ayda bir program değiştiriyorum. weider 3050, protein, arginine kullanıyorum..
    haftada 4 gün antreman yapıyorum.
    sorum şu; son iki aydır suplementlere rağmen ne kutle nede hacim artışı olmuyor. 8 aylık çalışmada göğüs, kanatlar ve sırt gözle görünür şekilde gelişti fakat son antreman programlarım kola yönelik olsada kollarımda göğüs ve kanat kadar belirgin bir gelişme yok.
    ara vermemi önerdiler, bir ay önce 20 günlük bir mola vererek hiç çalışmadım.
    kol hareketlerini göğüs ve omuz hareketlerinden sonra yapıyorum. bana sanki kollara yüklenmek için enerjim kalmıyormuş gibi geliyor (çünkü kilo artışı yapamıyorum).
    nitroxit kullanmamın bir faydası olur mu?
    hedefim 75 kiloya ulaşmak ama sadece kas kütlesiyle.. biliyorum çok zor bi hedef özellikle benim yaşımdaki biri için (bu arada yaş 40)..
    nitroxit konusundan uzaklaştım biliyorum ama bana bir öneride bulunursanız çok sevinecem...

2. montana85

montana85 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    dün aldım kullanmaya başladım gerçekten güzel bi ürün fazala karıncalaşma yapmıyor ama antrenmandan sonra hiç antrenman yapmamış kadar rahat oluyosun..bsn-jack3d-beta nox kullanmış biri olaral bu ürün gerçekten kaliteli..kesinlikle tavsiye ederim

stormynight bunu beğendi.
  3. aht

aht Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    urunu kullandım gayet guzel ama tek sorunu braz pahalı 1 ay yetıo anca

4. ismail478

ismail478 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar bu ürün futbol maçları öncesi kullanılsa yorulmadan full performans sağlamaya yardımcı olur mu ?

5. barank

barank Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    creatin kullandığımda bende kalp te ağrı vs oldu frodo arkadasımın dediği gibi dozajı biraz az tut ben doktora gittiğimde bol su iç takma dedi . sende takma :D bu ürünü nerden alabilirim dostlar peki

Sayfayı Paylaş