ALL STARS Intensity NO-X (640 gr)

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve mertakb tarafından 4 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

50,0%
  2. Orta karar

42,9%
  3. Başarısız

7,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    Oksijen taşıma ve güç üretme formülü

- L-Arginine, anti - katabolik amino asitler

- Mikronize %100 saf creatine

- Ultra carb, methylxanthin...

ALL STARS INTENSITY NO-X, All Stars Araştırma Grubu’ nun bu zamana kadar geliştirdiği en önemli ürünlerden birisidir. Öyle ki: Olağanüstü oksijen taşıma ve enerji üretme formülü olarak kabul edilmektedir (yanda verilen şemaya bakınız). Bünyesindeki L-Arginine, hem kan damarlarının genişlemesini sağlamakta hem de vücudun yağ yakma kapasitesini artırmaktadır. Ayrıca nitrik oksit (NO) üretebilmek için Arginine Oksidasyonu’ nu başlatan nitrik oksit sentezi enzimine yardım ederek kan damarlarının genişlemesine neden olan NO üretimini desteklemektedir.
    L-Arginine ile beraber formülünde bulunan Creatine Monohydrate özel kombinasyonu, bu ürünün etki oranını maksimum seviyeye yükseltmektedir.
    Anti-katabolik amino asitler ile uzun süreli yoğun antreman yapma imkanı sunabilen ALL STARS INTENSITY NO-X, kas sistemi yıkımını önleyerek KATABOLİK METABOLİZM ETKİ sağlar.
    Ayrıca fazla miktarda oksijen taşıma ve enerji üretme kapasitesi ile antremanlarda olağanüstü performans elde etme imkanı sunar.
    Maksimum antreman yoğunluğu sağlayan Methylxanthin içeren bu ürün, üç aşamalı karbonhidrat kombinasyonu içererek anabolik hormon olan insülin’ in çok daha fazla miktarda üretilmesine yardımcı olur; böylece çok daha fazla kas kütlesini garanti eder.
    Hazırlanışı: Kutusu içinde bulunan kendi kaşığı ile 1,5 ölçü kaşığı (40 gr = 1 porsiyon) INTENSITY NO-X’ i 400 ml su içine koyarak kuvvetlice karıştırınız. En kolay şekilde shaker kullanarak hazırlayabilirsiniz.

Kullanım tavsiyesi: Antremandan 30-45 dakika önce 1 porsiyon INTENSITY NO-X içiniz. Azami günlük dozaj 1 porsiyon’ dan fazla olmamalıdır. INTENSITY NO-X özellikle antremandan önce kullanılmalıdır. Antreman yapılmayan günlerde kullanılmamalıdır.

Analizi:

100 gr içinde
    %RDA
    40 gr ürün
    (400 ml su içinde)
    %RDA​
    Enerji değeri
    1530 kJ/360 kcal)

612 kJ/144 kcal​

Protein
    22 gr

9 gr​

L-Arginin
    7,5 gr

3 gr​

L-Leucin
    7,5 gr

3 gr​

L-Isolecin
    3,75 gr

1,5 gr​

L-Valin
    3,75 gr

1,5 gr​

Karbonhidrat
    68 gr

27 gr​

Yağ
    0 gr

0 gr​

Vitamin B1
    1,8 mg​
    125
    0,7 mg
    50​
    Vitamin B2
    2 mg
    125
    0,8 mg
    50​
    Vitamin B6
    2,5 mg
    125
    1 mg
    50​
    Kalsiyum D pantothenat
    7,4 mg
    125
    3 mg
    50​
    Niacin
    22,5 mg
    125
    9 mg
    50​
    Vitamin B12
    1,25 μg
    125
    0,5 μg
    50​
    Vitamin C
    75 mg
    125
    30 mg
    50​
    Vitamin E
    12,5 mg
    125
    5 mg
    50​
    Biotin
    0,188 mg
    125
    0,075 mg
    50​
    Creatine
    7,5 gr
    125
    3 gr
    50​
    Potasyum
    400 mg
    125
    160 mg
    50​
    Kafein
    375

150 mg​

* Günlük kullanım yüzdesi
    ** 400 ml su ile karışık 1 porsiyon (=40 gr ürün) içinde

Net ağırlığı: 640 gr

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 4 Eylül 2009
    Salash ve diez bunu beğendi.
  2. Siyah59

Siyah59 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürünü aldım, ramazam ayından sonra da kullanmayı düşünüyorum. etkilerinden mutlaka bahsedeceğim. herkese kolay gelsin.

3. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    iyi bi ürün oldugunu duydum ancak daha kullanmak kısmet olmadı kış aylarına dogru almayı planlıyorum

4. korhanx9

korhanx9 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    ben kullandım iyi bir ürün tavsiye ederim etkili

5. frodo190584

frodo190584 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    ben iki ay kullandım Supplement icinde kesinlikle en cabuk ve etkili olanıdır. Bende cok ise yaradı.

6. CyberGuardian

CyberGuardian Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ARkadaşlar merhaba, nacizane bi sorum olucak sizlere ... İnox'un yaz aylarında kullanılması ile kalp atışlarındaki artış ve buna bağlı olarak ısınında etkisiyle sağlık sorunu yaşanabileceği hakkında bi duyum aldım..

Sizin belki tecrübeniz vardır diye merak ettim.

Şimdiden teşekkürler

7. BLACKFLASH

BLACKFLASH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    asker
    Yer:
    Türkiye
    CyberGuardian, evet dediğin doğru. Çok yükek sıcaklarda alınırsa ve güneş altında kalınırsa kalbimiz iki kat hızlı ve fazla atıyor. bilinçli olmak veya dozunu düşürmek gerekebilir.
    Ben bu ürünü Mayıs ayında kullandım. Daha önce Muscletech ve BSN nitrik oksit artırıcı ürünlerini almıştım. Memnunda kalmıştım. AllStar'ın İntensity ürünü Mayıs ayında kullandım. Daha ilk günümde inanılmaz etki gördüm. Antrenmanlarımda müthiş motivasyon ve etkileyici patlama gücü ile kasları şişirici etkilerini gördüm. Hiç abartmıyorum. bsn ve muscletechden çok daha belirgin etki gördüm. Herhalde n.o artırıcı ürün olarak başka markaya geçeceğimi sanmıyorum.

8. burakr1

burakr1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kullanan arkadaşlara bazı sorular sormak istiyorum.öncelikle 1kutusu ortalama nekadar gider?(haftada 3 antreman yapıyorum) bu soru bu ürünle alakasız olacak biraz ama WEIDER NOS-X 10 (908 gr)bu ürün hakkında hiç bi bilgi bulamadım kullanan veya çevresinde kullanan birileri varsa bna yardımcı olabilirmi?bu 2ürün arasında kaldım ve bian önce almak istiyorum artık.weider daha mantıklı geliyo şimdilik hem gram fiyat oranı olarak hemde weiderin protein tozunu kullandım çok memnun kaldım ama n.o da nasıldır hiç bilmiyorum oyüzden yardımlarınızı bekliyorm.şimdiden teşekkürler

9. frodo190584

frodo190584 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    bu kutu 640gr. 3 gün idmanla tahmini 1 ay anca gider.

10. burakr1

burakr1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki weider mi yoksa all stars mı?hangisini almalıyım karar veremedim...bi sorum daha olcak bu ürünü protein tozuyla kullanmamın bi sakıncası olurmu ?

11. korhanx9

korhanx9 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    allstar alabilirsin protein tozu ile ile kullanmak daha iyi sonuç verir zaten

12. binyamin

binyamin Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar hacim artışına etkili mi bu ürün çünkü ben 60 kg ım almayı düşünüyorum. spor geçmişimde var sende ağırlık artışı oldu mu tabi protein tozu da kullanıcam. Kafam karışıyor hangi performans arttırıcıyı kullanayım tecrübeleri arkadaşlardan yardım bekliyorum ene önemlisi benim için hacim . birde sadece antreman yaptığım günlerde kullanmayı düşünüyorum

13. burakr1

burakr1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o.n whey protein siparişini verdim.bide bu ürünü almak istiyorum ama açıkcası düşündürüyo biraz beni.kalp 2kat hızlı ve fazla atıyo fln demişsiniz vücut yapıcaz diye kalp krizinden gitmeyelim sonra :)

14. frodo190584

frodo190584 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürün zaten spordan yarım saat önce alınır ama hacim artısını bundan bekleme. bu sadece o günlük performansını arttırır. kilo istiyosan aksam 8 den sonra asıl makarna yada pilava :)

15. burakr1

burakr1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ürün kalp atışını hızlandırıyo peki bi yan etkisi olmuyomu?nebilim tansiyonda oynama fln?

16. frodo190584

frodo190584 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    yok yok olmaz. hareketlerde nefes alıs verisini düzgün ayarla ama.

17. frodo190584

frodo190584 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    yok yok zaten etki süresi 2-3 saat arası. rahat ol yaw :)

18. binyamin

binyamin Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar onu bilmiyorum ama ben creatin cycle yapıyorum üstelik protein tozu ve NO xplode kullanıyorum kilom 66.7 ye çıktı bundan evvelki mesajımda 60 kilo olduğumu belirtmiştim Ama biraz kalp sorunu yaşıyorum çarpma felan ?

19. frodo190584

frodo190584 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    kardes onu no-x lar ilk baslarda yaparlar. dozajı az tutmaya bak. 2. hafta arttır. ben no-xplode kullanmaya basladım yeni aynısı bendede oluyo simdi. ama alısınca sorun olmuyo

20. burak35

burak35 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İzmir
    arkadaşım kullanıyor baya etkili bir ürün.hareket anında kendinizi ilk tekrarda güçsüz hissedebiliyorsunuz zor geliyor belki başta ama sete devam ederken bir anda patlama yaşayabiliyorsunuz

Sayfayı Paylaş