Ağırlık Eldivenleri - Resimlerle

Konusu 'Antrenman Aksesuar ve Ekipmanları' forumundadır ve Despo tarafından 25 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 84 üye.
  1. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    İlginç bir öneri gerçekten :) Görselliğin dışında ben kullanım açısı ve dayanıklılığa da bakıyorum.Sünger ile salonda rahat edebilir miyim şüpheliyim açıkcası ..

2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    3 numara gümrüğe takılmadığı takdirde yakında elimde olacak, daha önce harbinger kullanmadım ancak diğer eldivenler ortalama 3 ay gibi bi sürede patlama yapıyordu, deniyelim bakalım:)

Jack Shaperd ve (silinen üye bunu beğendi.
  3. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    Yurtdışından getirtiyorsanız eğer Türkiye'de özellikle Mersin'de satılıyordu bundan uzun araştırmalarım sonucunda buldum :) Aslında ben 3-4-5 numara arasında takıldım.Ama bilemiyorum hangisi daha dayanıklı , kullanışlıdır.

4. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Valla salona ilk başladıgımda yaşlı bir abi de görmüştüm ilk sünger kullanıyordu , bizde maytap geçiyorduk valla :)
    Şuan arada toptan götürüyorum salona çoğu kişide sünger kullanıyor.(uzun bi ara verdm gerçi stok bitmiştir salonda :))

Bana göre hiç bir eldiven kullanıslı değil , istisnalar olabılır ıllaki ondada netten aldıgın ıcın tam beden uymaz oturmaz eline.
    Mesela bendeki L beden hafif sıkıyor , arkadasta baska bir marka M beden var bana büyük geliyor. Netten almak biraz riskli ayrıca yaz aylarında leş gibi oluyor bariz elleri terletiyor vs vs...

Tek faydası şu bileklikli olanlardan görülür yani alacaksan illaki o tarz al , en azndan bileklere bir yararı dokunur agır kılolarda.

Hknn bunu beğendi.
  5. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    İnternetten almicam mağazına gidip alacam beden açısından problem olmaz fakat işte kullanışlılık önemli bir unsur benim için.Aslında süngeri bi deniyim ben pazartesi günü eğer istediğim verimi alabilirsem dediğiniz gibi eldivene gerek yok.Fakat şu bileklikli eldivenlerden ileriye dönük olarak almak istiyorum açıkcası.

6. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
  7. brhmcr

brhmcr Guest

Sunger kullanan cok oldu arkadaslarimdan,

Ben olaya biraz da motive acisindan da bakiyorum, bazilarina aptalca gelebilir ama bacak calisirken bile eldivenli gorunmeyi seviyorum.

3 numara gercekten hosuma giden bir eldiven, su an elimde bir tane var gercekten hos gozukuyor ve ele oturusu gayet iyi ozellikle terletme konusunda basarili oldugunu okumustum.

8. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Sünger iş görüyor fakat elinizi sürekli olarak meşgul ediyor , eldivenin kullanışlığı ile kıyaslanamaz bence..Nasır yapmayan kaliteli bir eldiven için araştırarak almak önemli..

9. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin

Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için fakat bu başlığı incelemiştim baştan sonra.Tercih konusunda bu 5 elviden arasında kaldım o açıdan tekrar başlık açayım dedim.

Konuştuğum birçok kişi 3 numarayı kullandığını ve iyi olduğunu söylüyor.Bazı kişiler ise 4 numara çok harika diyor.Şimdilik 5 numarayı eledim gibi.Galiba 3 yada 4 numaralı eldiveni alacam.Ayrıca teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için.

Evet sünger çok meşgul eder mi diye düşünmüştüm bende sizinle hemfikirim bu konuda.O yüzden ince eleyip sık dokuyorum hem el sağlığı açısından hem kalite ve dayanıklılık açısından.

10. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    İşin görselliği de var tabi , tabi bu benim bakış açımdır size göre mantıksız olabilir fakat eldiven spor kıyafetlerini tamamlayan gereçlerden biri. İnsan şöyle aynaya baktığında kendisini sporcu hissedecek abi , bunu tamamlayan ögelerden biri de estetik giyim.

Bazı hareketlerde elinizi tekrar sabitlemeniz gerekebilir , yani hareket sırasında barı gevşek tuttuğunuzu hissettiğiniz an tekrar düzgünce kavrayarak güç akışını daha sağlıklı verirsiniz. Sünger ile çalışırsanız eğer elinizi bardan kaldırdığınız an sünger kayar ya da tamamiyle düşer..Tam güç yoğunluğu vermişsiniz , yoğunlaşmışsınız , pat yere eğil süngeri al.. Uğraşılır mı bunla şimdi..

Hknn ve (silinen üye bunu beğendi.
  11. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    en ucuzu 70 lira.yerinde olsam 20 liraya bi tane eldiven alırım kalan parayla yumurta,süt,et,yulaf ezmesi ya da 300grlik bi glutamin alırım.

12. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    Haklısınız fakat öteki satılan eldivenler 2 gün sonra patlar korkusu ile kaliteli bir eldiven almak istiyorum.Yani 3-4 ay sonra tekrar para vermiyim diye ..

13. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    Hknn bunu beğendi.
  14. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Tabiki o an hiç birşey yoksa sünger idealdir.Ama imkan varsa 4 numara tavsiyemdir.Bende imkanım olursa alıcam kısmetse.

15. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    hknn başlığını buna ekledim..arama yapalım ve mevcut başlıkları kullanalım..

16. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Platinum Model 540

Muhteşem bir eldiven 6 aydır kullanıyorum ilk günkü gibi duruyor.

Nike almıştım bundan önce 3 ayda kullanılmaz oldu

17. MarcFitt

MarcFitt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Eskişehir-Antalya
    eldiven bence bi süre sonra nasır olusumunu engelleyemiyor onun icin straps almayi düsünüyorum ama Türkiye de straps satan bir yer var mı bildiğiniz

18. kuzey yeli

kuzey yeli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kontakt dermatit rahatsızlığından dolayı ellerimde ve kollarımda sürekli metal temasından dolayı kaşıntılı kabuklu yaralar çıkıyor. Malum eldivenler kesik parmaklı ve bundan dolayı sıkıntı yaşıyorum. Forumda böyle bir sıkıntı yaşayan varmı ? Yada tam parmaklı agırlık eldiveni bilen varmıdır ? Yardim için şimdiden teşekkür ederim.

19. online305

online305 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    herkes şunu öneriyorum bunu öneriyorum demişte ankarada nerden alıcaz nasıl temin edicez onu söyleyen yok :D

20. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ankara kızılay ülkealan pasajı yada tüm avmlerde spor mağazalarında bulabilirsin.

Sayfayı Paylaş