5 ayda %25 ten %12 yag oranina dusmek

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve [Rebuildd]Berk tarafından 17 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. [Rebuildd]Berk

[Rebuildd]Berk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    S.a sorum su : Sizce 5 aylik bir surecte 106 kg %25 yag orani olan birisinin low carb yaparak %12 yag oranina dusmesi yani 13 kilo civarinda yag yakmasi mumkun mudur ? mumkunse de saglikli midir ? boy 1.80

2. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Ayda 3-4 kilo vererek 5 ayda 20 kilogram civarında verebilirsin yani verilebilir beslenmen kontrollü olursa gayet sağlıklı olur.

3. Omeg4

Omeg4 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    10 gündür 106 kilo musun?
    2 ay 5 ay %12 %13 boş ver başla sonucu nasıl olursa olsun bugün den daha iyi olacak.

zeo64 ve goodfellas9 bunu beğendi.
  4. Hafiy

Hafiy Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    şuanda o söylediğini yapmaya uğraşıyorum dostum 100 kiloyum hazirandan beri koruyodum 2200 2300 civarı almayı planlıyorum ilk 3 hafta abur cuburları kesicem antrenman aynen devam ediyor benim merak ettiğim nasıl low carb yapacaksın ki ? 50 100 120 grama düşürdün diyelim karbonhidratı geriye kalan kaloriyi tamamlamak için yağ protein basıcan sana stres yaratabilir iifym yap intermittent fastingi çak strese girmeden rahat rahat ver karbonhidratı kalorini aşmadığın sürece yediğin karbonhidratın sana ne zararı olabilir ki antrenmanda enerjik olursun işte yağ yüksek yiyenler testestoronu tutuyor düşük olması daha iyi bence mastürbasyon illetinin baskısını azaltır sendede vardır mutlaka bu bi mast yaparsın tüm beslenme spor herşeyi bırakasın gelir falan

5. [Rebuildd]Berk

[Rebuildd]Berk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    maalesef dostum daha programima baslayamadim, araligin ilk haftasinda planliyorum cunku, yani mumkun mu deme bende inanmiyordum ama mumkunmus, bu aralar uyumaya bile vaktim yok sictigimin okuluyla isi yuzunden. baslamak cok sorun degil devamini getirmek onemli o yuzden bekliyorum.
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Kasım 2017 ---
    dostum ben daha once low carbi hayatimda bi kere denedim o da 4 mu 5 gun mu ne dayanabildim ogretmenle atistiktan sonra. Yani kabul ediyorum sinirli bi bunyem var bu diyette beni biraz daha asabi yapicak ama iste o yuzden isimi birakicam veya daha az insanlarla muhattap olacagim az saatli bi ise gecicem. However, benim bu diyetten baska carem yok, altin vurus yapmam lazim. Bi digeride masturbasyon-stres konusu, dostum ben new york ta yasiyorum, aklina estikce zaten iyi kotu bi yer buluyorsun :D sen dusun gerisini :D

6. Hafiy

Hafiy Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    ulan ne güzel herkes bi yolunu buluyo be ben sap ölecem galiba :D neyse 3 ay sonra burda buluşalım dostum bakalım ne hale gelmişiz :D

Sayfayı Paylaş