4 Dimension Mass Phase

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve brhmcr tarafından 21 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Urun sizce nasil?

1. Basarili

oy sayısı 14
    63,6%
  2. Orta karar

oy sayısı 5
    22,7%
  3. Basarisiz

oy sayısı 3
    13,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 29 üye.
  1. BmwBody

BmwBody Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    1.5 hafta bitti öğünlerimin büyüklüğünü,ve ara öğünlerimi 2 katına cıkarmamşa.birlikte 2.5kg aldım yaklasik 1.5haftalık tozum daha var gayet başarılı ürün off.günler 2 antrenman günleri 3 ölçek.içtim

2. burak190706

burak190706 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Programcı
    Yer:
    Ankara
    ürünü yeni aldım 3kez kullanma fırsatım oldu. ben 0 şeker tüketen biri olduğum için bana çok şekerli geldi. yanlış anlaşılmasın şeker oranından bahsetmiyorum. tat olarak baskın ama yapay aroma gibi değil. Süt ve su ile karıştırdım ama bana aynı tat geliyor. 19.07 de başladım ve 2 ölçek kullanacağım. bayramdan sonra gelişmeleri yazarım.
    saygılarımla

3. burak190706

burak190706 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Programcı
    Yer:
    Ankara
  4. Allthebest00

Allthebest00 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar bende bu ürünü alıcam 2-3 gün içinde yakın tarihte bu ürünü kullananan var mı biraz bahsederseniz sevinirim

5. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    ben kullandım tavsiye etmem,karışma sorunu var,tat konusunda çok şekerli boğuk bir tadı var,etki konusunda da verim alamadım.Şimdi muscletech premium mass gainer kullanıyorum kıyaslarsak çok daha etkili.

6. Allthebest00

Allthebest00 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Peki dürüst bir şekilde 3 4 öğün yemek yediğinizi ve uykunuza dikkat ettiğinizi söyler misiniz :))

7. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşım sana tavsiye verdim sen hala dürüstçe yok 3 4 öğün yedin mi uykunu aldınmı diyosun,2 yıldır bu sporu yapan biri tabiki bunların olmadan olmayacağını biliyordur. Belliki almayı kafana koymuşsun, git al dene belki sende işe yarar.

8. ex4a

ex4a Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    muscletech tabiki bu ürüne göre etkili olur her servisteki içindeki kreatin miktarına bakarsan eğer ve fazlaca da kilo alirsin ama su tutarak..

9. hyperia

hyperia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle merhaba arkadaşlar, kullandığım supplementler hakkında yorum yapmak içim :)elimi atıpta siteye girmeye üşenen biriyken şu spora başladıktan 18 ay sonra ilk defa daha ilk içişimde bana tadından memnun bırakan ikinci supplementle karşılaşıyorum. İlki de "weider"di. Gerek sütle gerekse su ile tadı mükemmel.Bundan daha önce optimum,hardline ve weider crash gain gibi gainerlar kullanmıştım fakat "ŞEKER" kullanmayan biri olarak bana inanılmaz şekerli geliyolardı. Özellikle " Hardline " . Fakat bu ürünü tamamen şu sitedeki yorumlara bakarak ve ilk defa bir supplement store undaki satıcının önerisiyle aldım ve kullanmaya başladım. Demem o ki gözünüz arkanızda kalmasın herşey olarak çok iyi bir ürün. ;)

10. insua

insua Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar selam, Bir kaç sorum olacak cevap veren arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum.
    Boy:187 Kilo:76
    Yaklaşık 7 aydır spor yapıyorum gün aşırı(1gün spor 1gün dinlenme). Gögüste totalde bench presste 70kgya kadar çıkıyorum fakat son 3 aydır ağırlıklarımda gelişme olmadı. Daha önce gelişme oldu kaslandım fakat gelişim durdu şuan. 1 ay önce Multipower Wher protein tozunu bitirdim. Toz bittikten sonra büyüme olmuyo kilo alamıyorum. Bunun için tekrar toz almaya karar verdim fakat tekrar protein tozumu yoksa gainer mı almalıyım kafam çok karıştı. Gelişmek için kilo almam gerekiyor ama gainer kullanıpta sadece göbekten yağlanmaktanda korkuyorum. Kullanan arkadaşlar varsa tavsiyelerini duymak isterim.
    Almayı düşündüğüm protein tozu: 4 Dimension Isolate matrix veya 4 Dimension Gainer tozu.

İyi Sporlar...

11. mehmet güneş

mehmet güneş Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Multipower whey nasıl topratik yararını gördün mu

12. insua

insua Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Multipower mükemmel bence alman zaten. Suyla sütle karışımı mükemmel, köpürmüyo da. 1 kutu bitirdiğimde 1,5kas aldım

Sayfayı Paylaş