%30-35 yağ oranı ile P90X antreman günlüğüm

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve restddtank tarafından 20 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. restddtank

restddtank Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar bu başlıkta antreman günlüğüm ve beslenmemi yazıcam. Kendimi bildim bileli hep kiloluydum 2 sene önce spor ile 6ayda 105kilodan 80 kiloya düştüm. Fakat geçen sene bel fıtığı oldum ve son çare ameliyat oldum ve kilo almaya başladım. Gerek bu sebeplerden gerek psikolojik sebeplerden ve gerek sigarayı bırakmamdan dolayı 110 kiloya yükseldim.
    Suanda ailemin yanında olduğum için evde p90x e başladım ve 6. günü bitirdim.
    Yaşım 22
    Boyum 190
    Güncel kilom 107

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. restddtank

restddtank Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    20.08
    Sabah kalkar kalkmaz 1ölçek protein tozu ve 6 kilometre dağda hit koşu.

Sabah 4 yumurta beyazı bir sarısı, salatalık , lor, domates, beyaz peynir,
    Ara öğün pancarlı smootie.
    Öğle yemeği: Bir avuç kadar haşlanmış börülce (içerisine çiğ soğan sarımsak ve limon sıktım) 250g tavuk göğsü
    Akşam yemeği mercimek çorbası ve 250 g tavuk göğsü.

Bu hafta p90x antrenmanlarında zorlandığım anlar olduysada karın ve yoga hareketleri hariç tüm antremanları tamamladım diyebilirim. Kenpo X antremanı çok keyifliydi tüm antremanlarda deli gibi terledim.
    2haftadır hergün sabahları aç karnına 6km koşu yapıyorum ve son bir aydır diyet yapıyorum ama sadece 3kilo verdim. Beslenmeme cok dikkat ettim ve nerdeyse hiç bozmadım diyebilirim. Sizce verdiğim kilo normal mi yoksa az mı .

3. restddtank

restddtank Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Birde hergün en azından 200g protein alıyorum. Sabah aç karnına protein tozu içip 6km kosu yapıyorum daha sonra gün içerisinde de P90X yapıp protein tozu alıyorum. Bu antremanlar ağır gelir mi vücuda bi negatif yönü olur mu zira kilo kaybımın kastan olmasını hiç istemem.

4. verseca

verseca Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Bir hata yakaladım. Sabah protein tozu alıp aç karbonhidratsız koşarsan 2 şey olabilir.

1) aldığın proteini enerjiye cevirir 30gram olsa 120 kalori yapar.

2) aç olduğun için beyin kendini kitliyor yağ yakımı yapmaz daha cok kaslarını yıkıp enerjiye cevirir yağ yakımından cok.

Tavsiyem orta seviye bir kahvaltı yap. Proteinini iç ve 30 dk bekle sonra koş.

Bunlar benim bildiklerim. Sen yinede bir araştır.

restddtank bunu beğendi.
  5. restddtank

restddtank Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Mmm normalde kosuya sabah 6:30 gibi cıkıyorum 8 de cıksam cok sıcağa kalıyorum peki aksam yemeğinden sonra kosuya cıksam koşudan sonra birşey yemesem daha yatmadan önce yoğurt yesem nasıl olur acaba

6. verseca

verseca Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Şöyle yap ozaman protein tozunu iç. 1 muz Yarım yeşil elma 1 tam yumurta ye. Bunları yemen 5 dk sürer. Ve metabolizmanın işlemesi için tüm besnleri almışta olucaksın. Akşamdan kaynat yumurtayı :)

7. restddtank

restddtank Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    21.08 Bugün 7. gündü P90X te strechX günüydü esnekliğim çok kötü olduğu için bazı esneme hareketlerinde zorlandım ama antreman sonrası kendimi daha iyi hissettim. Yoga ve bu hareketler esneklik kazandırır umarım .
    Sabah kahvaltısı: 3yumurta beyazı 1tam yumurta ,salatalık, acur ve 1 kase mercimek çorbası

Ara öğün yeşil smootie

Öğle yemeği 250 gram etli dana gulaş

Ara öğün 8-10 leblebi ve kırmızı erik

Akşam yemeği : 1 kase mercimek çorbası ve 250 g dana gulaş

8. restddtank

restddtank Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Sabah aç karnına 50 dklık kosu yaptım daha sonra kahvaltımı ve öğle yemeğimi yedim 3:30 gibi 10. güne basladım bugün antreman omuz ve kollardı ve gayet verimliydi.
    Kaldı 80

Sayfayı Paylaş