14 Yaş Ve Göbek

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Muharremp08 tarafından 20 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Muharremp08

Muharremp08 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Selam abilerim arkadaslarim. Basliga ne koysam bilemedim. Direk konuya giriyorum. 14 yasindayim 1.65 boy 60 kilodayim. Ne sisko yagliyim nede zayif siskayim. Tam istedigim kalipli haldeyim. Fakat gobegimi eritmek istiyorum. Aktif olarak uzun suredir spor yapiyorum(Kickboks). Ramazanda ara verdim. Evde gunde 150 tane nizami mekik cekiyorum. Sagli sollu karisik . Amacim hoğh deyip vucut yapmak degil gobegimi eritip kas hatlarini gosterebilmek. Evde yapabilcegim baska haraket yada + bir sey var mi? Ramazandayiz zaten iftarda doyabilcegim kadar yiyorum biraz daha azalticam sahurda da normal yiyorum diyet yap demeyin yapamam. Ramazan bitene kadar 3 kilo versem yeter. Onerilerinizi bekliyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Mayıs 2018 ---
    Ayrica evde kosu bansi ve kum torbam var. Iftardan 1-1.5 saat sonra kosup kum torbasinda calisiyorum. Bazen ip atliyorum. Kum torbasi bitincede mekik cekiyorum. 100 tane yapabilirsem olmazsa 50 cekip sahura kadar 150 yapiyorum.
    5 ay kickboks yaptim az da olsa aburcubur yedim ama gram kilo veremedim. Kiloda almadim 8 9 aydir kilom sabit. Onerilerinizi bekliyorum

Sayfayı Paylaş