Şuana Kadar Kullandığım Protein Tozları ve Etkileri

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve CagatayGirgin tarafından 21 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. CagatayGirgin

CagatayGirgin Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    Arkadaşlar şuana kadar kullandığım protein tozları hakkında kısa yorumlar yapıcam. :)

Tabikide bir çok insanın vazgeçilmezi; Weider Premium Whey Protein Tozu
    İçerik olarak tek tek yazmama gerek yok zaten heryerde içerini bulabilirsiniz. Ben spora ilk basladığım zamanlarda çok sık kullanıyordum. Tek basına kombine olmadanda çok etki gördüğüm bi supplement kesinlikle ve kesinlikle üzerine tanımam diyorum.

Optimum Gold Standard Whey Protein;

En az Weider kadar etkili diyebilirim ama supplement kombinasyonlarıyla beraber kullanmak daha iyi etki ve sonuc almamı sağladı. Tat takıntım hiç bi zaman olmadı ama olan arkadaşlar kesinlikle tercih edebilir tadı çok güzel. Fiyat perfomans olarak gayet geçerli.

Hardline Whey 3Matrix;
    Hardline' a olan ön yargımı yıkan supplement. İlk alırken açıkcası tercih etmek istemedim çok çünkü hardline'a hiç mi hiç güvenmiyordum. Ama bi süre kullandıktan sonra bak sen hardline a dedim. Tercih edilesi bi ürün

BSN Syntha-6

Sebebi nedir bilemem ama biraz kulladıktan sonra hafif bi göbek yapmıstı. Şuanda tercih etmiyorum ama 4 sende önce falan arka arkaya 3 kutu aldığım oldu. Tadı güzeldi diye hatırlıyorum. Gördüğüm etkide fena sayılmaz

Musclemeds Carnivor Protein

Et proteini olduğu için çekinerek almıştım. Wheyden sıkılıp bide buna bakalım diye aldığım bişeydi aslında. Şekeri 0 Yağ 0 ve kendiliğinden kreatin var içinde. Farklı bişeyler denemek için güzel bi deneyim olmustu.

Musclepharm Arnold Series Iron Whey

Reklamını çok sıkı yaptıklarına inanıyorum. Fiyat olarakta çok ucuz. Etki olarak çok beğenmedim açıkcası ama vasat değil. Tadı güzel ve çok güzel karışıyo. Servis sayısıda çok fazla diye hatırlıyorum

Olimp Whey Protein

Fiyatı gereksiz fazla bence. Etkisine bi puan vermek gerekirse 10 üzerinden 5 diyebilirim. O verdiğim 5 puanın 3 puanıda Bcaa oranından tadından ve cfm teknolojisi kullanılmıs olmasından

Scitec Muscle Army Warrior

Scitecin bazı urunlerini çok beğeniyorum ama bu ürün tamamen hayal kırıklığı olmus. Yani fiyat olarak ucuz evet ama 180 TL yi suya karıştırıp içşeydim belki daha iyi olabilirdi.

Arkdaşlar bu yorumlar tamamen kişiseldir. Kesinlikle bunlar çok iyi veya çok kötü demiyorum denedikten sonra aklımda kalan yönlerini yazdım sadece. Umarım açıklayıcı ve yardımcı olmustur

legolas246 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş