Şekerli yiyecekler

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve Ahmet yılmaz tarafından 25 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ahmet yılmaz

Ahmet yılmaz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    arkadaşlar fitnesdda 2. ayım bütün beslenmem güzel antremanlarım verimli ağrılarımdan hissettiğim kadarıyla birde ben bazen şeker krizine giriyorum mesela akşam canım künefe çekdi yedim bunun gelişimime engeli varmı öncede çok yağlıydım yakdım ama bazen ara sıra yiyorum yani çok canım istiyor krizlere giriyorum birde günde ufakda olsa çikolata yiyorum ufak tefek kektir çikolatadır duramıyorım yemeyince çıldırıyorum. bilgisi olan biri bi tavsiye verebilirmi aydınlatsın biri

2. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Şeker krizini meyveli/tarçınlı yoğurt, bitter çikolata veya taze meyve ile gidermeye çalış ama abartmadan. Hatta tarçınlı yoğurdu günlük listene ara öğün olarak koyarsan tarçının kan şekeri düzenleyici etkisi sebebi ile zamanla daha az tatlı istediğini farkedeceksin.

He canın çok mu künefe istedi bı porsiyon göm afiyet olsun. Profesyonel olmadığını ve yarışma hazırlığı yapmadığını varsayarsak vücuduna eziyet etmene gerek yok.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş