Şınav çekmek

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mehmetguven tarafından 12 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. mehmetguven

mehmetguven Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    3 haftadır şınav çekmeye başladım spor salonu tarzı bir yere gitmiyorum öyle kendimce sorum şu
    şimdilik 15 çok zorlarsam 20 tane şınav çekebiliyorum tek seferde fakat internetten baktığım kadarıyla yanlış çekiyormuşum kollarım yana açılıyordum hep fakat dirseklerin geri gitmesi gerekiyormuş denemeye çalıştım 20 tane şınav çekerken 1 tane zarzor çektim ne kadar istemesemde kollar otomatik yana açılıyor nasıl düzeltirim sadece kollar geriye gitti diye 20 den 1 düşmesi normal mi

2. SufferBuildsU

SufferBuildsU Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    8
    Kollarımı yana açıyorum geriye açmaya başladım derken dirseklerini bükme yönünü söylüyorsun galiba. Arka kol (triceps) kaslarının güçsüz olmasından kaynaklanabilir. Diğer şekilde omuzdan fazla destek alıyorsunuzdur. Salona yazılma niyetiniz yoksa iki dumbell alıp ön arka kol ve omuz press gibi hareketleri de yaparak çalışabilirsin

3. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Şınavı geliştirmek için önce duvarda başlayıp git gide daha alçağa doğru gidebilirsin. Misal duvar, masa, sandalye, yer gibi bir sıralama ile. Hem formu düzeltmiş olursun hem temel sağlarsın.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Bodybuilderone

Bodybuilderone Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Emin değilim ama sana söyle aciklayayim. Dirsek lerini açık tuttugunda daha cok on omuz ve gogus çalışıyor. Dirseklerini kapali tuttugunda ise gogus ve triceps. Triceps sin cok zayifsa bu yuzden yapamiyor olabilirsin. Belki de alışık olmadığındandir. Simdilik dirsegini ortsda tut yavas yavas arkaya dogru atarsin. Kolay gelsin

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Merdonaldo

Merdonaldo Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    Bir sürü şınav çeşitleri var 10 tane şınav çek hepsinden azcık çek yeter sana

Sayfayı Paylaş