İnsanity takip ediyorum ancak yağ oranım artıyor

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve raspberry tarafından 5 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. raspberry

raspberry Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba,
    Insanity programında 3.haftamın içindeyim, düzenli bir diyet takip etmiyorum. 1400 kalori yakıyorum sporsuz ve günlük 1300 kcal sınırını geçmemeye özen gösteriyorum. Olabildiğince şekerli ve paketli gıdalardan kaçınıyorum. Spor sonrası muz ve yoğurt türü şeylerle besleniyorum. Ancak bazen kendimi tutamayıp çikolata falan da yediğim oluyor.

Görüntü olarak vücudumdan oldukça memnunum, karın kaslarım bile hafiften belirgin. Bacaklarımda ve simitlerimde ciddi bir sıkılaşma sözkonusu.

Sorun nerede diyexeksiniz şimdi geliyorum o konuya. 5 aralıkta 19.6% yağ oranı ve 57.7 kiloydum. 11.3 kilosu yağ, 44 kilosu kas. Bugün tartıldım ve 22.6% yağ oranı, 59 kilo, 13.4 kilo yağ, 43.6 kilo kas. Boyum 168, bel 65 basen 93

Nerede hata yapıyorum? Vücudum sıkılaşırken yağ oranım nasıl artabilir? Çok soda tükettiğim için sodyumdan dolayı vücudum su, ödem tutuyor olabilir mi ve bu yağ oranını fırlatabilir mi? Hep aynı yerde, aynı makinede tartılıyorum. Ne tavsiye edersiniz ne önerirsiniz?

Sayfayı Paylaş