İki senelik değişim...65 to 73 kg

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve madmax29 tarafından 27 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Seneye Eylül'de milli takıma o zaman:D

madmax29 bunu beğendi.
  2. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    @ulaire @Huso93 @respect2us.23 @goodfellas9 arkadaşlar hepinize teşekkür ederim beni takip ettiniz...destek oldunuz umarım benim bu kadar zamanda yapmış olduğum şeyler gençlere bir motivasyon kaynağı olmuştur. irade , kararlılık , azim bunlar başarıya giden yolda en önemli şeyler , kendinize hedefler koyun her zaman , bazen zorluklar mutsuzluklar olsada duvar örer gibi küçük tuğlalarla üstüne koyarak gidin...bu spor insana disiplini iradeyi ve mücadele etmeyi öğretiyor. kendinize olan ispatınız nereden nereye geldiğinize baktığınızda kendinize olan saygınız en büyük değerdir. herkese sevgiler saygılar.

uzay demiralp, respect2us.23 ve Ackres bunu beğendi.
  3. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    herkese tekar selamlar....evet arkadaşlar şu an 72.5kg seviyesinde kendimi sabitledim kesinlikle şeker una vs...abanmadım bunun neticesi olarakta kapanmadım...hatta yarışma için uyguladığımız su ve karb diyeti vucudumda anabolik bir etki yaptı....sanırım bu tarz şoklamalar 6 ayda bir yapılabilir ve inanılmaz bir anabolik etkisi oluyor formun 2.sayfasında sırt formumu paylaştığım bir video vardı...şu an yaklaşık 1.5 aydır natürel olmama rağmen ve kilom daha düşük olmasına rağmen sırt formum çam ağacı olmaya yakın aşağıda sizlerle paylaştım...hepinize sevgiler saygılar

Hydraa, uzay demiralp ve Ackres bunu beğendi.
  4. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    yarışmaya hazırlanmak derece alamasak bile daha hızlı gelişmemizi de sağlar değil mi

5. de517

de517 Üye

Beğenileri:
    270
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Satranç Antrenörü
    murat akkoyunluya seni benzeten oldumu :) 53f20a3d615dba16b00b85d4.jpg

Sayfayı Paylaş