1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

İki Aylık Gelişme Tavsiyeler

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve RESIDENTEVIL tarafından 19 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. RESIDENTEVIL

RESIDENTEVIL Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar 3 yıl öncesine kadar 120 kiloydum hızla 5-6 ay içerisinde bilinçsizce kilo verdim vücudumda sarkmalar oluşmuştu sonra iştir güçtür derken spor yapamadım kilom 85 civarıydı fakat sarkmalar acayip derecede belli oluyodu fotoda gördüğünüz gibi karar verdim ve işten güçten fırsat bulup tam gaz spora başladım ve tabi bu sefer biraz daha düzenli besleniyorum fotoda sarkık gördüğünüz vücut yaklasık 2.5 ay önceki halim kısadan antrenman ve beslenme günlüğümü yazıyorum şimdiden tavsiye ve öneri verecek olan abilerime kardeşlerime teşekkür ederim.
    Haftada Altı Gün Spor Yapıyorum Yaşadığım Yerde Spor Salonu Yok
    Bir gün 3 kilometre koşu 4x25 şınav 4x25 mekik göğüs bench sehpasında 5x15 30 kiloyla calısıyorum
    Diğer Gün Koşu yok Omuz hareketleri ve önkol arkakol hareketleri dumbellarla calısıyorum tabi şınav yine çekiyorum
    Beslenme
    Sabah Üç Yumurta Üç Zeytin Bir Küçük Domates.
    Öğlen 200 gr tavuk göğsü salata
    Ara öğün yeşil elma
    Antrenmandan Önce Şekersiz Cafe Crown
    Antrenmandan Sonra Bir ölçek optimum whey
    Yaklaşık 2 Saat Sonra Akşam Yemeği
    Sonrası Yatış.

Ekli Dosyalar:

• 13.jpg
      13.jpg
      Dosya Boyutu:
      61,4 KB
      Görüntüleme:
      696
    • 14.jpg
      14.jpg
      Dosya Boyutu:
      54 KB
      Görüntüleme:
      709
    goodfellas9 bunu beğendi.
  2. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Bahsettiğin imkansızlıklara rağmen oldukça iyi gelişme katetmişsin. Tebrikler. Sebze yemeklerine ve yeşilliğe önem vermeni öneriyorum bu beslenme düzeninin yanına ek olarak. Antrenman konusunda ağırlıkları artırabilecek imkanın varsa sistemli şekilde artırman progressive overload açısından gerekli olacaktır.

RESIDENTEVIL bunu beğendi.
  3. RESIDENTEVIL

RESIDENTEVIL Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Teşekkür ederim hocam azimle çalışıyorum 7.5 10 ve 15 kg dumbel setlerim var artırarak çalışıyorum bench sehpasındada uzun bara en fazla 30 kg takacak ağırlık barım var o yüzden artıramıyorum ama en yakın zamanda sipariş edicem ek olarak :) Sadece aşırı sarkma mevcut vücutta o beni biraz rahatsız edip moralimi bozuyor fakat yılmadan devam edip bu beslenme düzenine devam edersem 1 yıl içerisinde sarkmalardan kurtulacağım kanaatindeyim oldukça zor bi durum yağ değil resmen elime deri geliyor.

goodfellas9 bunu beğendi.
  4. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Ani ve bilinçsiz kilo kayıplarında olan bir durum ama düzenli şekilde devam ettikçe toplayacağı kanaatindeyim kendine inan ve üzerine git sonuç gelecektir.

RESIDENTEVIL bunu beğendi.
  5. Özgür-39

Özgür-39 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    O deriyi düzeltmenin 2 yolu var. 1. hacim kazanmak, 2. ameliyat. Salona gitmeye devam et. Gün gectikce duzelecek ama cok zaman alacak. Sabrin sonu selamettir sakin birakma.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş