İş İlanı Hakkında

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve agusla tarafından 6 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. agusla

agusla Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    İyi günler, güvenlik görevlisi olmak için gerekli eğitimleri tamamladım ancak şu an iş bulamıyorum. İş bulmak için girdiğim bunca zahmetten sonra işsiz kalmak gerçekten çok üzücü. Pek çok siteden iş başvurusunda bulundum ama ne yazık ki hiç birinden olumsuz bir sonuç bile alamadım. İş bulmak hiçbir zaman kolay değil biliyorum ama sürecin bu kadar uzun sürmesi sizce de bir sorun değil mi? Ben mi bir şeyleri yanlış yapıyorum diye düşünüyorum ama bulamıyorum. İş aradığım bu dönemde bana tecrübelerinizi aktarırsanız çok sevinirim. Yarın CV benim adında bir platformda üyelik açacağım ve oradaki ilanlara başvuru yapacağım. Bu site için özel olarak verebileceğiniz tavsiyeler varsa onları da duymayı çok isterim.

2. davonnn

davonnn Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    seninle ilgisi yok kardeşim ülke bitmiş benimde ögg kartım var her şirketede başvuru yaptım 1 tanesi bile geri dönüş yapmadı açıkçası benim gördüğüm kadarıyla Türkiye tamamen bitmiş tükenmiş durumda aslında batmış ancak halktan saklıyorlar Ülkeyi bazı iktidara yakın kesimler yağmalıyor ve her şey yolundaymış gibi gösteriyorlar aslında ülke iflas etmiş Sen internetten başvuruyorsun ben direk şirketlere ayağımla gittim ona rağmen çıt yok dediğim gibi ülke bitmiş

3. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Kimse liyakata bakmıyor. Dayın varsa iş buluyorsun kardeşim.

davonnn bunu beğendi.
  4. agusla

agusla Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    Hocam hepimizin Allah yardımcısı olsun. Diyecek bir şey bulamıyorum. :(

davonnn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş