İçinden 5 gr'lık ölçek çıkan Kreatin Monohidrat ürünü?

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve SoldiersOfGod tarafından 24 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Supplemetler com dan kreatin alıcam, ancak hangi kreatin monohidratta ölçek var hangisinde yok belli değil, bir kreatinde ölçek fotosu var, ancak içinde ölçek yokmuş, başka bir kreatinde ürünün tanıtımında fotoğraflar arasında ölçek yok, ancak içinden ölçek çıkıyor..
    Sırf bu yüzden musclepharm ın komplex kreatin ürününü almak istiyorum, çünkü içinde 5 gr lık ölçek varmış, hem ürünün fotosunda yer alıyor hemde kullanıcı yorumları kreatinin içinden ölçek çıktığını belirtti.. Yani sırf içinden ölçek çıkıcak diye bir komplex kreatin kullanmak istemiyorum, diğer kreatin monohidrat ürünlerinden, NET ve KESİN bildiğiniz 5 gr lık ölçek çıkan kr.mono. ürünü var mı?
    Şimdi sorumua 1 tatlı kaşığı şuna denk geliyor, 1 yemek kaşığı şu gram a denk geliyor gibi yorumlar yapmamanızı rica ediyorum, ben beceremem öyle işleri, kaşığı bazen tam doldururum bazen az doldururum yani beceremem.. Sırf bunu halletmek için de hassas mutfak tartısı da alamam, ailem beni evden atıcak en sonunda masraflarım yüzünden :) Kısacası, içinden 5 gr'lık ölçek çıktığından emin olduğunuz ve bildiğiniz kreatin monohidrat ürünü var mı?

2. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Yalnız belirtmeyi unutmuşum, sadece Creapure olacak, öyle decanate vs. değil..

3. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    İnan bana çok da bir farkları yok... alacaksan tek tek al supplementları, kreatinse kreatin, komplex alma derim.

ölçek de çoğunun içinden çıkıyor. Olmazsa tatlı kaşığı 5 gram civarı denk geliyor, 1-2 gram oynasa yine cok fark etmez.

4. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Evet son çare o gibi gözüküyor, forumda baktım paylaşmışlar, 1 tepeleme çay kaşığı 5 gr ediyormuş, çay kaşığımın boyutu farklı diyelim, çok çok 1 gram ancak oynar.. Çay kaşığına talim :)

5. zeus66

zeus66 Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    1 tatli kasigi 5 gr
    Hassas terazi ile defalarca olculdu forumda

ujohnz bunu beğendi.
  6. ares1905

ares1905 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Neden 5 gr? Benim olimp marka kreatin bir ölçeği 3.64 gr sanırım ben bir ölçek kullanıyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. John Wick

John Wick Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Optimum nutrition creatine. Hem creapure hem de içinde 5 gr lık ölçek var

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş